Autorská činohra mladých lidí o mladých lidech. Hledání se a zkoušení různých cest, protože nikdo nedostal návod na život.

Divadelní představení o dvou bratrech, kteří jdou životem spolu, ale přesto zvlášť. Že to nedává smysl? Spousta lidí nemá nikoho, na koho by se mohli obrátit, protože nebudou pochopeni, a proto hledají záchranu, klid a bezpečí v alkoholu a dalších drogách. V tomto představení nechtějí autoři opakovat to, co už diváci slyšeli stokrát. Že zneužívání omamných látek škodí, že je potřeba si navzájem pomáhat. Ne. O to jim nejde. Jde o pochopení. Čistě o to, že možná díky tomuto představení se alespoň jedna osoba v sále zamyslí nad tím, zda dělá vše tak, jak skutečně cítí. Diváci i herci se společně zastaví nad reálnými příběhy kolem a nad příčinami lidského chování. Přece nepochopení ostatních i sebe sama člověka provází životem od začátku. Není na čase to přestat ignorovat?

Režie: Alisa Gertsovskaya

Hrají: Matouš Vyšata / Alexandr Krátký, Tomáš Brychta / Jan Karen, Anika Caitlyn G. / Antonina Tiazhkun, Anna Dyntarová, David Gerts, Barbora Mečířová, Klára Valášková / Zuzana Matušková

Premiere

24.06. 2023

Length of Performance

90 min